pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2016
  • 27 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 22377

W Piasku otwarto nowoczesne gabinety SPA - masażystki z Bali

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

W Piasku otwarto nowocześnie wyposażone gabinety SPA, które stanowią nową część Hotelu Styl 70. W Planecie 70 SPA & wellness, bo o nim mowa, można skorzystać z masaży egzotycznych, relaksacyjnych oraz terapeutycznych, a także zabiegów na ciało wykonywanych na bazie naturalnych kosmetyków.

Planeta 70 SPA & wellness - nowoczesne gabinety SPA w Pszczynie


Oferta gabinetu jest na tyle zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a w razie wątpliwości może liczyć na radę wykwalifikowanego personelu. Wśród masażystek znajdują się m.in. Balijki, które u źródeł zgłębiały tajniki masaży balijskich, dzięki czemu są specjalistkami w tym zakresie.

Planeta 70 SPA & wellness - nowoczesne gabinety SPA w Pszczynie
Masaż wykonywany przez jedną z masażystek prosto z Bali


Stefa wellness z kolei obejmuje 6-osobową saunę fińską, 6-osobowe jacuzzi oraz strefę relaksu z tężnią solankową. To miejsce, w którym Goście mogą spokojnie odpocząć i zrelaksować się w niecodziennej, kosmicznej scenerii.

Planeta 70 SPA & wellness stanowi uzupełnienie oferty Hotelu Styl 70, ale jednocześnie zaprasza wszystkich Gości z zewnątrz. Wejście główne znajduje się z tyłu hotelu od strony parkingu. Dla tych, którzy będą odwiedzać Planetę 70 regularnie - przygotowane zostały atrakcyjne bonusy.

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj