pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 9871

Pastor Jan Badura przeszedł na emeryturę

W poprzednim tygodniu podczas nabożeństwa pożegnano odchodzącego na emeryturę pastora Jana Badurę, który w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej spędził 30 lat.

Pastor Jan Badura przeszedł na emeryturę - 31.07.2016 · fot. UM Pszczyna


W trakcie nabożeństwa podziękowania złożyli burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Szczotka. Na uroczystościach pojawili się również mieszkańcy, przyjaciele oraz osoby przez wiele lat posługi współpracujące z pastorem.

- Czcigodny Księże Proboszczu, mamy zaszczyt przekazać Księdzu najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią ofiarną służbę kapłańską w Pszczynie. Pragniemy również gorąco podziękować za Księdza niezwykłą ofiarność i zaangażowanie, za braterską pomoc i życzliwość, za zbliżanie ludzi do Boga i pogłębianie ich wiary, za wszelkie dobro i niestrudzone budowanie jedności - powiedział burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

W najbliższą niedzielę odbędzie się uroczystość wprowadzenia w urząd proboszcza Parafii Ewangelickiej ks. Mirosława Czyża.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.