pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5952

Nowy salonik prasowy w Pszczynie - Kolporter, Plac Targowy 7

Artykuł sponsorowany:

Pod koniec lipca w Pszczynie przy Placu Targowym 7 otwarty został nowy salonik prasowy pod patronatem Kolportera. Czynny jest codziennie, również w niedzielę.

Kolporter Pszczyna, Plac Targowy 7
Nowy salonik prasowy w Pszczynie - Kolporter, Plac Targowy 7


Salonik Prasowy oferuje bogaty wybór prasy polskiej i zagranicznej (ponad 200 tytułów!), w tym dzienniki oraz popularne czasopisma branżowe i hobbystyczne. Na półkach znajdziemy także artykuły papiernicze i druki akcydensowe.

W saloniku prowadzona jest sprzedaż wyrobów tytoniowych i spożywczych. Na uwagę zasługuje również bogata i atrakcyjna cenowo oferta chemii niemieckiej: proszków, płynów, żeli i innych produktów wysokiej jakości. Salonik nie zapomniał też o najmłodszych, stworzyliśmy tutaj kącik malucha, a w nim dzieci znajdą: zabawki, kolorowanki i karty kolekcjonerskie.

Kolporter Pszczyna, Plac Targowy 7


Salonik Prasowy przy Placu Targowym 7 daje możliwość doładowania kont telefonicznych i internetowych, a także wypłatę gotówki w kasie. Istnieje oczywiście również możliwość dokonania płatności kartą.

Niebawem w saloniku można będzie skosztować pysznej, aromatycznej włoskiej kawy. W punkcie uruchomiona zostanie też usługa nadawania i odbioru przesyłek kurierskich.

Lokalizacja:Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: od 8.00 do 20.00
  • sobota: od 9.00 do 17.00
  • niedziela: od 10.00 do 16.00.


---

Salonik Prasowy pod patronatem Kolportera
Plac Targowy 7
43-200 Pszczyna