pless.pl

Wiadomości

  • 27 lipca 2016
  • wyświetleń: 10802

Memoriał im. Kazimierza Gazdy - Podziękowania od Auto-Gazda Group

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Memoriał im. Kazimierza Gazdy" podaj

Artykuł sponsorowany:

W minioną niedzielę, 24 lipca, Pszczyna na jeden dzień stała się centrum kolarskiego świata w Polsce. Licznie przybyli miłośnicy kolarstwa, mieszkańcy i turyści kibicowali kolarzom biorącym udział w  IX Memoriale im. Kazimierza Gazdy.

Jednym z głównych organizatorów tego Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarstwa Szosowego była nasza firma, Auto-Gazda Group.

Memoriał im. Kazimierza Gazdy - Ogólnopolski Wyścig Kolarstwa · fot. mat. organizatora


Memoriał im. Kazimierza Gazdy - Ogólnopolski Wyścig Kolarstwa był już dziewiątą edycją tego popularnego w naszym regionie wydarzenia sportowego. Towarzyszyły mu liczne atrakcje, podczas których na Rynku w Pszczynie bawiły sie całe rodziny. Popularnością cieszyły się zabawy i konkursy zorganizowane na markowych stoiskach Citroën, DS, Mazda, Skoda firmy Auto-Gazda .

IX Memoriał im. Kazimierza Gazdy po raz kolejny okazał się organizacyjnym sukcesem. Tak sprawna organizacja nie była by jednak możliwa bez wyjątkowego wsparcia władz miasta i Burmistrza Pszczyny, Pana Dariusza Skrobola. Szanowny Panie Burmistrzu - dziękujemy!

Kłaniamy się również nisko naszym gościom specjalnym - Mistrzom Kolarstwa na czele z Panem Ryszardem Szurkowskim.

Podziękowania należą się również całemu zespołowi pracowników Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, LK UKS Pszczyna i Panu Klaudiuszowi Migdołowi, Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Straży Miejskiej, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz głównym bohaterom tego wydarzenia - kolarzom.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i stworzenie niesamowitego sportowego spektaklu na ulicach naszego miasta. Warto było tam być i Wam kibicować!

Memoriał im. Kazimierza Gazdy - Ogólnopolski Wyścig Kolarstwa
Memoriał im. Kazimierza Gazdy - Ogólnopolski Wyścig Kolarstwa · fot. mat. organizatora


Nie możemy również zapomnieć o pracownikach firmy Auto-Gazda, dziękując im za ich wkład, zaangażowanie i aktywne uczestnictwo.

Na koniec, dziękujemy wszystkim Gościom i Klientom za ten niesamowity i niezapomniany dzień!

Do zobaczenia!
Auto-Gazda Group
www.auto-gazda.pl