pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lipca 2016
  • wyświetleń: 12087

Znęcała się nad dziećmi: szarpała, uderzała, groziła i wykręcała ręce

Policyjny dozór, nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do trójki pokrzywdzonych dzieci to środki zapobiegawcze, które na wniosek pszczyńskich śledczych zastosował prokurator wobec matki znęcającej się nad dziećmi. Kobiecie zarzuca się przemoc fizyczną i psychiczną wobec najbliższych. Za popełnione przestępstwo może spodziewać się nawet 5 lat więzienia.

Jak wynika z ustaleń policjantów i zebranych materiałów, kobieta od pewnego czasu znęcała się nad dwójką swoich dzieci i małoletnią wnuczką. Wszczynała awantury, w czasie których wyzywała całą czwórkę, używała przy tym słów wulgarnych i poniżających. Wykręcała dzieciom ręce, popychała je, szarpała za włosy, uderzała w twarz i groziła im.

Do tych sytuacji dochodziło zarówno, kiedy była trzeźwa, jak również kiedy znajdowała się pod wpływem alkoholu. Zdarzało się, że przecinała kable w sprzęcie elektrycznym i celowo hałasowała w nocy, a także włączała światło, zakłócając w ten sposób nocny spoczynek.

Jak się okazało, kobieta od dłuższego czasu systematycznie nadużywała alkoholu. Po ostatniej awanturze, domowa dręczycielka usłyszała już zarzut znęcania się nad najbliższymi. Na wniosek śledczych, prokurator zastosował wobec podejrzanej dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych dzieci oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.