pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lipca 2016
  • wyświetleń: 4319

Rowerzysta zatrzymany na ulicy Żorskiej miał prawie 3 promile

Policjanci z pszczyńskiej drogówki czuwają dzisiaj nad bezpieczeństwem pieszych, w szczególności pielgrzymów, na ul. Żorskiej w Pszczynie. Nie spodziewali się, że podjedzie do nich pijany rowerzysta. 63-letni mieszkaniec Pszczyny nie był w stanie utrzymać równowagi na swoim jednośladzie. Nic dziwnego, amator rowerowych wycieczek "po kielichu" wydmuchał bowiem prawie 3 promile alkoholu.

Upał, samo południe i niecałe 3 promile alkoholu w organizmie, nie przeszkodziły 63-letniemu rowerzyście wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Nie zdołał w porę z niego zejść przed stojącym przy zagrodzie żubrów patrolem drogówki i uniknąć kontroli.

W chwili kiedy podjechał, policjanci nie mieli żadnych wątpliwości, że mają do czynienia z nietrzeźwym uczestnikiem ruchu drogowego. Wykonane badanie potwierdziło niedopuszczalny stan pszczynianina. 63-latkow przyszło wracać do domu pieszo z mandatem w kieszeni.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.