pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lipca 2016
  • 23 lipca 2016
  • wyświetleń: 7289

Policja czuwa nad bezpieczeństwem uczestników ŚDM w powiecie

Bezpieczeństwo pielgrzymów, którzy przyjeżdżają do powiatu pszczyńskiego w ramach Światowych Dni Młodzieży, i zapewnienie porządku publicznego w powiecie to priorytet pszczyńskich policjantów.

Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem uczestników Światowych Dni Młodzieży - 07.2016 · fot. KPP Pszczyna


Przez najbliższe dni, wspierani przez straż miejską i swoich kolegów z bielskiej jednostki, będą czuwali nad przybyłymi na Światowe Dni Młodzieży obcokrajowcami. W mieście, częściej niż zwykle, będzie można spotkać patrole rowerowe, ruchu drogowego i prewencji. Wszystko po to, aby Pszczyna zapadła w pamięci pielgrzymów jako ładne, spokojne i bezpieczne miasteczko.

Policjanci swoje siły zgromadzą głównie w miejscach największych skupisk pielgrzymów, czyli wszędzie tam, gdzie z pewnością udadzą się, żeby móc podziwiać atrakcje miasta. W Pszczynie są to głównie: zamek, zagroda żubrów, rynek i sam park. To jednak nie jedyne miejsca, gdzie będą pełnili służbę mundurowi.

Policjanci nie pominą również rejonów dwóch zbiorników wodnych, łąckiego i goczałkowickiego oraz -rzecz jasna - miejsc, gdzie będą odbywały się nabożeństwa.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.