pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 lipca 2016
  • wyświetleń: 5106

Ubierz lato w butiku Lady Style! Wyjątkowe promocje i rabaty!

Artykuł sponsorowany:

25 lipca w butiku odzieżowym "Lady Style" przy ul. Bolesława Chrobrego 5 rozpocznie się promocja urlopowa. To doskonała okazja, by w Pszczynie zakupić wygodne i modne ubrania w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Akcja promocyjna potrwa do 30 lipca.

Tylko w dniach od 25 do 30 lipca na kolekcję "Wiosna - Lato" promocja urlopowa z rabatem 20%! Dodatkowo gratis usługa stylistki - Danuty Syc!

Lady Style - Pszczyna, ul.Chrobrego 5


- Butik "Lady Style" stwarza Paniom pełen komfort trafionego zakupu. Jako stylistka i kolorystka fachowo dobieram kolory i fasony do każdej sylwetki. To moja pasja i praca, w którą w pełni się angażuję. Jeżeli klientka jest zadowolona to ja również - mówi Danuta Syc.

W ostatnim czasie Danuta Syc zaprojektowała stylizacje do sesji zdjęciowej w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystycznej "Alternatywa" w Krakowie. Projekty te zostały wyróżnione w pismach związanych z modą. Niebawem zdjęcia zostaną opublikowane w czasopismach "Avanti 24" oraz "Miasto Kobiet". Pierwszy z magazynów nadał autorce stylizacji wyróżnienie za "wydobycie esencji kobiecości w stylu etno", a drugi "za odwagę w interpretacji stylu etno".

Lady Style - Pszczyna, ul.Chrobrego 5

Wykonano w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa Kraków. Stylistka: Danuta Syc. Wizaż: Ula Pyda. Modelka: Yimi Audu. Fotograf: Maros Belavy. Pomysłodawca projektów: Danuta Syc. Wykonanie projektów: Yimi Audu

Danuta Syc otrzymała również ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystycznej "Alternatywa" wyróżnienie za całokształt twórczości.

Stylistka zachęca również osoby zainteresowane do kontaktu na Facebooku - www.facebook.com/LadyStylepl/

Lady Style, Danuta Syc


---

Lady Style
ul. Bolesława Chrobrego 5
43-200 Pszczyna