pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lipca 2016
  • wyświetleń: 3542

Inwestycje PTBS: remonty elewacji budynków w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj

W ostatnich tygodniach Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Spolecznego - jako zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych w Pszczynie - zorganizował oraz przeprowadził prace remontowe kolejnych budynków.

Inwestycje PTBS Pszczyna - 07.2016 · fot. PTBS Pszczyna


Budynek przy ul. Katowickiej 4 przeszedł gruntowny remont elewacji, z kolei przy budynku przy ul. Szymanowskiego 20-24 przeprowadzono remont związany z zagospodarowaniem terenu i wykonano wiatę śmietnikową. Spółka przeprowadziła także w ostatnim czasie remont elewacji budynku usługowego przy ul. Korfantego 17 (popularna "Bajadera").

TO nie jedyne remonty organizowane przez PTBS Sp. z o.o. jako zarządcę nieruchomości w tym roku. Już wkrótce zostaną przeprowadzone prace remontowe w kilku kolejnych budynkach wspólnot mieszkaniowych w Pszczynie. Spółka przygotowując kolejne roboty budowlane, aktualnie oczekuje na oferty cenowe na wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczej remontów elewacji dla wspólnot przy ul. Rynek 9 i Piwowarskiej 24.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTBS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTBS Pszczyna" podaj