pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lipca 2016
  • wyświetleń: 15059

Kolizja na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Hallera w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek przed godziną 16.00 na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie.

wypadek, dk1
Wypadek na DK-1 w Pszczynie - 14.07.2016 · fot. facebook.com/pszczynskiedrogi


Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, kierująca samochodem marki Nissan Micra wyjeżdżała na dwupasmówkę z ul. Hallera w kierunku Bielska-Białej. Na DK-1, na pasie w kierunku Katowic, zderzyła się z Fiatem. Kierowcą Seicento była 33-letnia mieszkanka Ćwiklic.

Mandat karny przypadł 40-latce z Suszca, która wjeżdżała na trasę z z ulicy podporządkowanej. Szczęśliwie nikt poważnie nie ucierpiał w związku z czym policjanci mogli zakończyć swoje postępowanie wypisaniem punktów karnych i mandatu. Obydwie kierujące były trzeźwe w chwili zdarzenia.

Po zdarzeniu krajowa jedynka w kierunku Katowic została całkowicie zablokowana. Nieczynny był też zjazd na ulicę Hallera dla jadących od strony Katowic. W niecałą godzinę od kolizji korek na DK-1 w kierunku Katowic sięgał Czechowic-Dziedzic.

Miejsce zdarzenia

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj