pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 maja 2005
  • wyświetleń: 1001

Wiedza ze słońcem

Wiedza ze słońcem


W poniedziałek 9 maja w Zespole Szkół nr 3 w Pszczynie odbył się IV międzyszkolny konkurs dla gimnazjalistów -WIEDZA ZE SŁOŃCEM organizowany w ramach Słonecznego Tygodnia. Organizatorami konkursu byli nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 7 w Zespole Szkół - pani mgr Beata Kutarba i pani mgr Mirosława Godniewicz. W pracach nad przygotowaniem merytorycznym konkursu brały również udział: mgr A. Wiera, mgr I. Wojtylak, mgr B. Zieleźnik.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z naszego gimnazjum oraz goście z Gimnazjum nr 4 w Czechowicach – Dziedzicach. Wszyscy bardzo dobrze bawiliśmy się. W atmosferze życzliwości, wzajemnego szacunku uczniowie rywalizowali o I miejsce i tytuł „Mistrza wiedzy”.

Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu j. polskiego, historii, matematyki, przyrody, geografii, a całość utrzymana była w formie zabaw, krzyżówek, loteryjek, pomiarów, quizów, zespołowych konkurencji,. Zadowoleni z niecodziennej formy nauki, wspaniałej zabawy uczestnicy konkursu wyrazili chęć spotkania się za rok.

Beata Kutarba

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.