pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 lipca 2016
  • wyświetleń: 9355

W niedzielę otwarcie Karczmy "U Richarda" w pszczyńskim skansenie

Artykuł sponsorowany:

Już w niedzielę w Pszczynie zostanie otwarta Karczma "U Richarda". Z tej okazji przy pszczyńskim skansenie przygotowano sporo atrakcji i niespodzianek. Najważniejsza będzie jednak oczywiście pyszna kuchnia, na którą już dziś zapraszamy!

Karczma u Richarda


Karczma "U Richarda" to nowe miejsce na gastronomicznej mapie Pszczyny. Znajduje się przy Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej w Parku Dworcowym. Otwarta zostanie 17 lipca. Z tej okazji przygotowano ciekawy program artystyczny oraz degustacje.

Właścicielem Karczmy jest Ryszard Wyrobek z Brzeszcz, uznany producent wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych, w tym domowych pierogów. To gwarantuje najwyższą jakość potraw.

Karczma "U Richarda" to miejsce, gdzie będzie można zjeść smacznie i domowo. Karczmiane Jadło, czyli menu, będzie zawierało popularne i pyszne dania. Skosztują tu Państwo między innymi: golonkę z kapustą zasmażaną i z pajdą ze swojskim smalcem, roladę wołową z kluskami śląskimi i modrą kapustą czy krupniok z patelni z kapustą zasmażaną i pieczywem.

Przewodnim daniem Karczmy będą także pierogi z bogatym wyborem farszów, począwszy od nadzienia mięsnego, poprzez pierogi ruskie, ze szpinakiem czy meksykańskie, po farsze owocowe.

Karczma u Richarda w Pszczynie


Karczma "U Richarda" zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych: komunii, chrzcin, przyjęć weselnych, spotkań klasowych i wielu innych. Do obchodów ważnych uroczystości w tym miejscu - poza wspaniałą kuchnią - przekona Państwa z pewnością piękna i malownicza okolica skansenu.

Więcej informacji o Karczmie można znaleźć na profilu www.facebook.com/KarczmauRicharda/