pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lipca 2016
  • wyświetleń: 5176

Policjanci zatrzymali w ostatnich dniach pięciu pijanych kierowców

W ostatnich dniach pszczyńscy policjanci zatrzymali pięciu kierowców, którzy pod wpływem alkoholu prowadzili samochody.

W ubiegły wtorek w ręce mundurowych wpadło dwóch pijanych kierowców. Pierwszy, 41-latek po godzinie 10.00 został zatrzymany na ulicy Żubrów w Jankowicach, gdy prowadził Opla. Miał 0,6 promila. Drugi (40-latek z powiatu pszczyńskiego) późnym wieczorem zakończył jazdę swoim Volkswagenem na ulicy Studzienickiej w Piasku. Badanie wykazało 1,7 promila.

Następnego dnia w Jankowicach na ulicy Sarenek policjanci zatrzymali do kontroli 26-latka, który prowadził motorower marki Junak. Miał około 1,5 promila.

W sobotę (9 lipca) około 22.00 na ulicy Kasztanowej w Łące policjanci zatrzymali 35-letniego bielszczanina, który kierował samochodem marki Volkswagen. Badanie stanu trzeźwości wykazało u prowadzącego ponad 1,5 promila.

W niedzielę po 20.00 w Goczałkowicach-Zdroju zatrzymano do kontroli kierującego motorowerem 65-latka z powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna miał 1,4 promila i... orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.