pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 lipca 2016
  • wyświetleń: 4013

Na ul. Wyzwolenia w Pawłowicach i Mlecznej w Mizerowie kładą asfalt

Prace remontowe na ulicy Mlecznej w Mizerowie oraz ulicy Wyzwolenia w Pawłowicach nabierają tempa.

Remont ul. Mlecznej w Mizerowie i ul. Wyzwolenia w Pawłowicach - 07.2016 · fot. PZD


Obecnie trwa układanie warstw asfaltowych na 1,3km odcinku drogi od skrzyżowania ul. Mlecznej i ul. Wyzwolenia w Mizerowie. Frezowany jest także kilometrowy odcinek drogi w ciągu ul. Wyzwolenia w rejonie stawu Budrowiec, na którym w najbliższych dniach również zostanie położona nowa nawierzchnia.

Przypominamy, że w związku z prowadzonymi pracami remontowany odcinek drogi został wyłączony z ruchu. Kierowcy jadący od strony Mizerowa muszą korzystać z objazdu ulicami: Wyzwolenia w Mizerowie, dalej Pszczyńską w Warszowicach do DK 81 w Warszowicach. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka tygodni. Po tym czasie ruch na remontowanym odcinku drogi będzie się odbywać wahadłowo.

Remonty realizowane są w ramach zadania: "poprawa układu komunikacyjnego ciągu dróg powiatowych - ul. Wyzwolenia w Pawłowicach i ul. Mlecznej w Mizerowie oraz ul. Pszczyńskiej w Warszowicach wraz z przebudową obiektu mostowego", którego łączny koszt to ponad 4,3 mln zł. Niemal połowę środków udało się pozyskać z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej, reszta pochodzi z połączenia sił powiatu pszczyńskiego, gminy Pawłowice oraz gminy Suszec.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.