pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2367

Bezpłatne treningi sztuk walki i nauka samoobrony w parku

Za nami:

W niedzielę (26 czerwca) o 9.00 w pszczyńskim parku odbędzie się ostatni trening sztuk walki i nauka samoobrony pod okiem Zbigniewa Syca, instruktora Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Zajęcia są bezpłatne.

PASW, Pszczyńska Akademia Sztuk Walki
Bezpłatne zajęcia poprowadzi instruktor Zbigniew Syc.


Pierwsze spotkanie odbyło się 8 maja i skorzystało z niego kilkanaście osób. Uczestnicy przeszli uniwersalną rozgrzewkę i poznali podstawy samoobrony. Rozpoczęło ono minicykl kilku warsztatów, które będą poświęcone sztukom walki. Na kolejnych spotkaniach wiedza ta jest poszerzana, ale mile widziane są również nowe osoby.

Treningi kierowane są do początkujących i mają poprawić kondycję uczestników oraz nauczyć najważniejszych elementów sztuk walki. Zajęcia organizuje i przeprowadzi Zbigniew Syc, instruktor Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, posiadający najwyższy stopień, 10 DAN.Niedzielne spotkanie rozpocznie się o 9.00 przy Eiskellerze i potrwa godzinę. Zainteresowani udziałem w treningach są proszeni o kontakt telefoniczny (tel. 507-070-861) lub mailowy (zbigniewsyc@interia.pl) z organizatorem. W razie opadów deszczu zajęcia zostaną przeniesione.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.