pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1698

Modernizacja Domu Kultury w Woli - rozpoczął się drugi etap prac

Gminny Ośrodek Kultury rozpoczął drugi etap modernizacji Domu Kultury w Woli. Inwestycja jest prowadzona w ramach programu: "Rozwój infrastruktury kultury. Priorytet: Infrastruktura domów kultury" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dom Kultury w Woli
Dom Kultury w Woli · fot. GOK Miedźna


Pozyskana dotacja z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wynosi 126.000 zł. Wkład własny w wysokości 99.972 zł zapewniła Gmina Miedźna.

W ramach zadania wykonana zostanie m. in. częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana instalacji elektrycznej zewnętrznej, docieplenie elewacji wraz z obróbkami blacharskimi oraz remont sanitariatów przy sali wielofunkcyjnej.

Przetarg na wykonanie prac budowlanych wygrała firma Usługi Remontowo-Budowlane "Robi" Robert Bogucki z Bierunia. Prace wykonywane są w obiekcie czynnym, dlatego wykonawca do minimum ograniczy utrudnienia w funkcjonowaniu placówki. Wszystkie imprezy okolicznościowe zaplanowane w Domu Kultury, odbędą się zgodnie z ich rezerwacją. Prace potrwają do końca września.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

new / pless.pl, źródło: GOK Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.