pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 czerwca 2016
  • 15 czerwca 2016
  • wyświetleń: 13134

Polsat pokazał radość pszczynian po wygranej z Irlandią Pónocną

Po ostatnim gwizdku sędziego w niedzielnym spotkaniu pomiędzy Polską a Irlandią Północną na rynku w Pszczynie zapanowało biało-czerwone szaleństwo. Uwieczniła to również kamera Polsat News, która pokazywała co dzieje się w strefie kibica.

euro, kibice, polska, piłka
Rozentuzjazmowani fani tak bardzo chcieli pokazać swoją radość i emocje, że całkowicie uniemożliwili pracę reporterowi · fot. Andrzej Grynpeter


Rozentuzjazmowani fani tak bardzo chcieli pokazać swoją radość i emocje, że całkowicie uniemożliwili pracę reporterowi, o czym wspomniała stacja na swojej internetowej stronie. Szczęście było tak wielkie, że sami sympatycy postanowili pokazać je na antenie.

Materiał z nagrania możecie obejrzeć na stronie www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-06-13/praca-reportera-do-latwych-nie-nalezy-kiedy-polska-wygrywa/

A my przy okazji zachęcamy do oddawania swoich typów na kolejne mecze Mistrzostw Europy w zabawie organizowanej wspólnie przez portale: pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i tychy.info.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.