pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 czerwca 2016
  • wyświetleń: 6043

Burmistrz i wójtowie z wizytą u prezydenta Andrzeja Dudy

W minionym tygodniu w Pałacu Prezydenckim odbyły się obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Na specjalne zaproszenie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych z całej Polski. Powiat pszczyński reprezentowali wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski, wójt Suszca Marian Pawlas, a także burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Dzień Samorządu Terytorialnego, prezydent Duda
Obchody Dnia Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim · fot. UM Pszczyna


Podczas spotkania Prezydent podkreślał, że pracowników samorządowych cechuje determinacja, poświęcenie, a przede wszystkim serce do wykonywanej pracy. Wśród zaproszonych samorządowców z naszego regionu znalazła się Anna Grygierek, burmistrz Strumienia, która została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Dzień Samorządu Terytorialnego ustanowiony został przez Sejm RP dla upamiętnienia pierwszych wyborów samorządowych w 1990 roku i w rocznicę 10-lecia odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.