pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 czerwca 2016
  • 2 czerwca 2016
  • wyświetleń: 10716

W Pszczynie wydano już ponad 1,5 mln zł na program Rodzina 500+

Ponad 1,5 miliona złotych wydano do tej pory w Pszczynie na rządowy program "Rodzina 500+". Do końca maja w naszej gminie złożonych zostało prawie 4 tysiąca wniosków, z czego na razie wydano tylko 1364 decyzje.

bus 500+
W środę po południu na pszczyńskim rynku zaparkował Bus 500+, w którym pracownicy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego udzielali porad i odpowiedzi na temat programu "Rodzina 500+" · fot. pless.pl


O kwocie, która została już rozdysponowana w naszej gminie, poinformował burmistrz Dariusz Skrobol podczas wczorajszej wizyty Busa 500+ na pszczyńskim rynku. Do końca maja w gminie Pszczyna na program "Rodzina 500+" wydano dokładnie 1.577.607 zł. Kwota ta uwzględnia 1364 wnioski, które zostały do tej pory pozytywnie zaopiniowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Kolejne wnioski czekają na rozpatrzenie. W sumie do końca maja złożonych zostało aż 3968 wniosków z czego 1107 zostało złożonych elektronicznie.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.