Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 5403

Próbował uciec z miejsca wypadku - nie posiadał prawa jazdy

27-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju najpierw uczestniczył w wypadku drogowym, a po chwili próbował zbiec z miejsca zdarzenia został zatrzymany przez innego kierowcę i przekazany policjantom. Okazało się, że nie miał prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Pawłowicach. 27-letni kierowca Opla Astry kilka lat wcześniej stracił swoje prawo jazdy za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Teraz, trzeźwy, zdecydował się na jazdę pomimo cofniętych uprawnień. Feralne dla niego okazało się jednak skrzyżowanie ulic Pszczyńskiej i Koloni Studzieńskiej w Pawłowicach. Jego Opel zderzył się tam z Volkswagenem.

Mężczyzna próbował zbiec z miejsca wypadku. Uniemożliwił mu to drugi uczestnik, kierowca Jetty, który zdołał go dogonić i ująć. Niestety, to właśnie on ucierpiał w tym wypadku. Z urazem kręgosłupa szyjnego trafił na obserwację do szpitala.

Policjanci będą teraz ustalać dokładny przebieg tego zdarzenia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.