Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 maja 2016
  • 8 maja 2016
  • wyświetleń: 3847

Dziś kolejny jarmark staroci, potrwa do godziny 18.00

Za nami:

W niedzielę na pszczyńskim rynku odbędzie się kolejna edycja jarmarku staroci. Organizatorzy zapraszają wystawców, kolekcjonerów i wielbicieli pięknych przedmiotów na rynek w godzinach od 9.00 do 18.00.

giełda staroci, jarmark
W niedzielę na rynku odbędzie się jarmark staroci. · fot. pless.pl


Jarmark staroci to coraz bardziej popularne wydarzenie w Pszczynie. Można tutaj zakupić stare meble, urządzenia i wyposażenie do domu oraz ogrodu, wiekowe pamiątki i ozdoby, zabawki dla dzieci, a także dokumenty i stare książki.

Dla miłośników starych rzeczy i bibelotów mamy też dobrą informację. Na pszczyńskiej starówce otwarto sklep Retro-bibelot. Można tam nabyć polskie przedwojenne szkło, śląską i bawarską porcelanę, stare tkaniny, ceramikę, wyroby z mosiądzu, a także przedmioty designu lat 60/70. Sklep znajduje się przy ulicy Rymarskiej 2. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00, a w w soboty i niedzielę od 10:00 do 16:00.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.