pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7235

Dla klas maturalnych zadzwonił dziś ostatni dzwonek. Od środy egzaminy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

Uczniowie klas maturalnych w całej Polce żyją już egzaminem dojrzałości. Zanim jednak do niego przystąpią, odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

Pożegnanie klas maturalnych w III LO w Pszczynie - 29.04.2016 · fot. UM Pszczyna


O godz. 9.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 spotkali się uczniowie czterech odchodzących klas III LO w Pszczynie. Stu piętnastu uczniów po trzech latach nauki opuściło szkolne mury. Młodsi koledzy podziękowali im za wspólnie spędzone chwile.

Dziękował i gratulował również burmistrz Dariusz Skrobol. Choć kończycie dziś szkołę, jej uczniami zostaniecie już na zawsze - powiedział maturzystom przypominając m.in. słowa piosenki zespołu Dżem - "W życiu piękne są tylko chwile, dla których warto żyć".

Z uczniami żegnała się dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele. To także znakomity dzień do wyróżnienia najlepszych uczniów. Mimo, że uczniowie mają już świadectwa, do szkoły powrócą. I to niebawem. W środę o godz. 9.00 zaczynają się matury.

new / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj