pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1879

Urząd Skarbowy przestrzega przed fałszywymi mailami

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie kolejny raz ostrzega przed fałszywymi e-mailami.

Pracownicy urzędów skarbowych są powiadamiani telefonicznie przez podatników, o otrzymywaniu fałszywych e-maili z informacją, że do urzędu nie wpłynęło ich rozliczenie z tytułu podatku PIT za 2015 r. oraz prośbą o przesłanie rozliczenia na wskazany adres.

- Przypominamy, że zeznanie podatkowe za 2015 r. powinno zostać złożone do właściwego urzędu skarbowego w terminie do 2 maja 2016 r., w formie papierowej lub elektronicznie (poprzez system  e-Deklaracje lub PFR - wstępnie wypełnione zeznania podatkowe (linki otwierają nowe okna w serwisach zewnętrznych)) o braku zeznania nie informujemy drogą elektroniczną, urząd nie wymaga również dla potwierdzenia przesyłania danych osobowych. Wezwania do uzupełnienia danych wysyłane są w sposób tradycyjny - papierowo, bądź telefonicznie - informuje naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie. - Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność!

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.