pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 6896

W trakcie sprzeczki pobił teścia. Grozi mu do 5 lat więzienia

Pszczyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dotkliwie pobił swojego teścia. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami żuchwy i oczodołu trafił do szpitala. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się z ofiarą. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który w trakcie domowej sprzeczki pobił swojego teścia. Zadane przez zięcia ciosy okazały się na tyle silne, że skutkowały wizytą pokrzywdzonego na specjalistycznym oddziale szczękowo-twarzowym. Mężczyzna nadal znajduje się pod opieką lekarzy.

Zatrzymanemu natomiast przedstawiono już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz podejrzany ma obowiązek zgłaszać się dwa razy w tygodniu w miejscowej komendzie.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.