pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 5823

Oszuści podszywają się pod pszczyński dom dziecka

Ktoś podszywa się pod pszczyński dom dziecka i zwraca się do osób prywatnych i firm z prośbą o przekazanie pieniędzy. Jak się jednak okazuje, CWDiR Przystań takich działań nie prowadzi. Sprawa została już zgłoszona policji.

Do naszej redakcji wpłynął komunikat pszczyńskiego domu dziecka, w sprawie rzekomej zbiórki pieniędzy na rzecz placówki. Poniżej publikujemy jego treść.

Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie, w związku z napływającymi informacjami od mieszkańców Powiatu Pszczyńskiego o zbiórce pieniędzy na zakup artykułów na rzecz naszej placówki, informuje, że nie uczestniczy w akcji zbierania środków pieniężnych.

Centrum nie angażuje pracowników w zbiórki publiczne. Pracownicy nie zwracają się telefonicznie do ludzi ani firm w sprawie przekazywania funduszy dla naszej placówki.

Każdy, komu nie jest obojętny los dzieci Pszczyńskiego Domu Dziecka może wesprzeć działalność placówki przekazując darowiznę lub 1% na Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży OMNIBUS w Pszczynie ul. Stefana Batorego 2 (nr KRS 0000237488).
Nr konta: 42 8448 0004 00277196 2001 0001
z dopiskiem: dla CWDiR Przystań.

Uzyskane środki przeznaczane są na potrzeby dzieci, np. organizacja wyjazdów wakacyjnych letnich i zimowych, zakup sprzętu sportowego czy inne formy zagospodarowania czasu wolnego wychowanków.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.