pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3145

Pieniądze dla pszczyńskiej jednostki policji - będzie nowy radiowóz

W ostatnich tygodniach powiat pszczyński oraz gmina Pszczyna zadecydowały o przekazaniu pszczyńskiej policji kilkudziesięciu tysięcy złotych.

policja
Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie · fot. Powiat


Jako pierwsi decyzję o przekazaniu środków podjęli radni powiatowi. Dzięki ich decyzji Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie otrzyma 5000 zł na nagrody za szczególne osiągnięcia w służbie dla policjantów oraz 35.000 zł na dofinansowanie zakupu samochodów służbowych oznakowanych w ramach akcji "sponsoring".

Kilka dni później taką samą kwotę zdecydowali się przekazać radni miejscy. Z zarezerwowanych w gminie 40.000 złotych 90% zostanie przeznaczonych na zakup wozu policyjnego, a pozostała część na nagrody.

- Z transportem mamy bardzo krucho. Jest to dla nas bardzo potężny zastrzyk - powiedział pmł. insp. Waldemar Prietz, pierwszy zastępca powiatowy policji w Pszczynie, dziękując o sesji powiatowej za przekazane środki. - Zapewniam, że pieniądze zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem, a swoją codzienną służbą i zaangażowaniem wykażemy, że tej hojności byliśmy godni - dodał.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.