pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2016
  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 4143

"Balanga u Szołtyska" z okazji Dnia Matki w Hotelu Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Hotel Imperium w Pszczynie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Matki. 21 maja odbędzie się koncert z cyklu Balanga u Szołtyska z Radiem Piekary. To doskonały prezent dla mam z okazji ich święta.

KonkursMirosław Szołtysek bije na Śląsku rekordy popularności. W Pszczynie pojawi się wraz ze swoim zespołem Wesołe Trio. Będzie to impreza z cyklu Balanga u Szołtyska, zorganizowana specjalnie z okazji Dnia Matki. To wspaniała okazja, aby na żywo usłyszeć artystę, który co czwartek bawi słuchaczy w swojej autorskiej audycji w Radiu Piekary.

Wydarzenia z cyklu Balanga u Szołtyska odbywają się na całym Śląsku, najczęściej z okazji ważnych uroczystości takich jak Dzień Babci i Dziadka lub Dzień Kobiet. Koncert w Hotelu Imperium w Pszczynie odbędzie się 21 maja o godzinie 19.00. Cena biletu to 35 zł. Rezerwacji i zakupu biletów można dokonywać w recepcji hotelu.

Balanga u Szołtyska na Dzień Matki

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj