pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2016
  • wyświetleń: 1954

Dobra passa młodzików w strzelaniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Bardzo udane występy zaliczyli zawodnicy młodzieżowej sekcji Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie.

Zawody w KrakowieOd 17 do 20 marca uczestnicy zajęć koła strzeleckiego POPP , a zarazem zawodnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie startowali w Memoriale Olimpijskim w Krakowie. W tych zawodach nasza juniorka młodsza Diana Zieleźnik strzelając w konkurencji pistolet pneumatyczny zdobyła brązowy medal. W kategorii młodziczek złoty medal zdobyła Kinga Witala, a srebrny Emilia Śleziona. W karabinie pneumatycznym w finale Marcin Piech zajął 4 miejsce, a Mateusz Gaszka zajął 5 miejsce.

Strzelanie w Krakowie - 17-20.03.2016 · fot. Tomasz Śleziona, zawodnicy


Zawody w SiedlcachOd 18 do 20 marca Artur Piech uczestnik zajęć koła strzeleckiego POPP, startował w Zawodach PZSS Zlot Orlików i Finale Strzelań w Sieci w Siedlcach. W pierwszym dniu zawodów Artur strzelając w konkurencji pistolet pneumatyczny 30 strzałów z wynikiem 271 punktów zdobył brązowy medal. W drugim dniu zawodów zdobył złoty medal wynikiem 279 punktów, a w trzecim dniu zawodów odbył się finał strzelań w których Artur zdobył brązowy medal .

Strzelanie w Siedlcach - 18-20.03.2016 · fot. SKSS Dragon Siedlce

Jan Żychowski
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj