Wiadomości

• 20 marca 2016
  • wyświetleń: 1447

Trampkarze młodsi: Mieszane uczucia

W pierwszym wiosennym meczu II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Iskra Pszczyna zmierzyła się na wyjeździe z Kuźnią Ustroń. Podopieczni Tomasza Kropidło zwyciężyli 2:1.

Trampkarze młodsi: Kuźnia Ustroń - MKS Iskra Pszczyna 19.03.2016 · fot. Andzejek

Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Bardzo dobrze wyszliśmy z mecz i już po kilku minutach mogliśmy prowadzić 3:0, ale niestety zawiodła nas skuteczność. Po okresie dobrej gry straciliśmy pewność siebie i to przeciwnik mógł pokusić o to, żeby wyjść na prowadzenie. Na szczęście Kuba Ogrodnik odnalazł skuteczność i trafiał do siatki po podaniach Oskara Sobka i Kacpra Beberoka, dzięki czemu na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0. Po zmianie stron wydawało się, że kontrolujemy spotkanie, natomiast w ostatniej minucie regulaminowego czasu gospodarze wykorzystali nasz rzut rożny do przeprowadzenia szybkiego kontrataku, po którym zdobyli bramkę kontaktową. Pomimo nerwowej końcówki udało się zwyciężyć i to największy pozytyw tego spotkania."

Kuźnia Ustroń - MKS Iskra Pszczyna 1:2 (0:2)