pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2016
  • wyświetleń: 1368

Sukcesy młodych zawodników KBS

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Kolejne udane występy zanotowali zawodnicy młodzieżowej sekcji strzeleckiej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie, a zarazem uczestnicy zajęć koła strzeleckiego POPP.

strzelaniemyslenice · fot. Grzegorz Gładyszewski / Jan Żychowski


W dniu 5 marca startowali w Mistrzostwach Śląska LOK w Bieruniu, w których I miejsce w pistolecie pneumatycznym wśród juniorów młodszych zajął Artur Piech. Wśród juniorek młodszych 6 miejsce zajęła Diana Zieleźnik, 7 miejsce Emilia Śleziona, 8 Kinga Witala, a 10 miejsce Aleksandra Waleczek. W karabinie pneumatycznym 2 lokatę zajął Marcin Piech, a 5 miejsce Krystian Witala.

strzelalibieruń
fot. Jan Żychowski


Od 4 do 6 marca odbywały się zawody Klasyfikacyjne PZSS w Myślenicach. W tych zawodach w pierwszym dniu zawodów nasza juniorka Wioletta Mazur strzelając w konkurencji pistolet pneumatyczny zdobyła srebrny medal po pasjonującej dogrywce w finale. W finale w karabinie pneumatycznym Marcin Piech zajął 8 lokatę, a poza finałem Krystian Witala zajął 16 miejsce. Wśród juniorów w pistolecie pneumatycznym 9 miejsce zajął Artur Piech, a Sebastian Szklanny 13 miejsce.

W drugim dni zawodów wśród juniorek w pistolecie Wioletta Mazur zajęła 3 miejsce, a Sebastian Szklanny wśród juniorów 4 miejsce. W ostatnim dniu zawodów w karabinie pneumatycznym Marcin Piech zajął 10 miejsce, a Krystian Witala 13. miejsce.

strzelaniemyslenice
fot. Grzegorz Gładyszewski / Jan Żychowski

Jan Żychowski
źródło: POPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj