Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2016
  • 8 marca 2016
  • wyświetleń: 2904

Dzień Kobiet w Smaku Regionu

Materiał partnera:

Restauracja Smak Regionu zaprasza na babski wieczór - wyśmienita kuchnia, doskonale dobrane wino i wspaniała atmosfera ... to doskonała sceneria na poplotkowanie w "babskim" gronie.

Panowie! Zbliża się Dzień Kobiet !

Okażcie wdzięczność swoim Paniom za ich całoroczny trud i zaproście je do nas z okazji Dnia Kobiet. Najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas, dlatego proponujemy spędzenie tych chwil w naszym lokalu. Zarezerwuj stolik pod numerem telefonu: +48 32 441 84 51.

"Babski Wieczór"

Adresatki tegorocznego Dnia Kobiet będą miały nie lada okazję do spędzenia wspólnego wieczoru w koleżeńskim gronie. Smaczne potrawy i wyśmienita kuchnia, doskonale dobrane wino i wspaniała atmosfera ... to doskonała sceneria na poplotkowanie w "babskim" gronie. Już dziś pomyśl o tym dniu, zaplanuj go z koleżankami, przyjaciółkami, kobietami z rodziny, pracy ... w naszej restauracji!
Zarezerwuj więc stolik w Restauracji "Smak Regionu. Rezerwacja stolików jest bezpłatna pod numerem telefonu: +48 32 441 84 51.

Serdecznie zapraszamy w do nas !

Restauracja Smak Regionu


Restauracja Smak Regionu

43-250 Pawłowice
ul. Katowicka 15

tel. 32 441 84 51
kom. +48 506 893 224Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj