pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 grudnia 2015
  • 1 stycznia 2016
  • wyświetleń: 10259

Pivnica po remoncie - zdjęcia i wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pivnica" podaj

Nie tylko Bugsy's Music Restaurante przeszedł ostatnio metamorfozę. Swoje wnętrza odświeżył także pub Pivnica, w którym na przełomie listopada i grudnia dokonano kilku modyfikacji.Pivnica znajduje się na pszczyńskiej starówce już od czterech lat. Zanim otworzono lokal, jego remont trwał prawie trzy lata. Teraz odświeżono nieco wnętrze. Zmiana wystroju, którą niedawno zaproponowaliśmy naszym gościom, chodziła nam po głowie już od dłuższego czasu, natomiast ciągle szukaliśmy inspiracji oraz artysty, który pokaże to, na czym nam zależy. Poszukiwania w końcu przyniosły pozytywny efekt, co pozwoliło nam na stworzenie odświeżonego wizerunku - mówi właściciel Pivnicy. - Nowe oświetlenie, ekspozycja baru, elementy dekoracyjne to nasza propozycja na udoskonalony charakter lokalu - dodaje.

Po remoncie, ściany Pivnicy zdobią niebanalne zdjęcia Pszczyny i Śląska, wykonane przez cenioną wśród fotografów artystkę - Dorotę Koperską. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentującego efekty metamorfozy.

Pub Pivnica po małym remoncie - grudzień 2015 · fot. pless.pl


Przy okazji przedstawiamy też zdjęcia z poprzedniego, gruntownego remontu lokalu.

Archiwalne zdjęcia Pivnicy · fot. Pivnica

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pivnica

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pivnica" podaj