pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2002

Wigilia w OMBR - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj

W tym roku po raz pierwszy Ośrodkowa wieczerza wigilijna odbyła się poza murami Ośrodka. Podopieczni wraz z opiekunami udali się do Restauracji Kuban w Goczałkowicach-Zdroju.

Wigilia w OMBR - 12.2015 · fot. OMBR


Czekały tam na nas stoły elegancko nakryte, białe opłatki proszące o zgodę, kompot z suszonych śliwek rozsiewający zapach świąt wkoło, kelnerzy i kelnerki elegancko ubrani. Wszystko to nadawało wielką rangę wydarzeniu, które za chwilę miało się odbyć. Uczestnicy i pracownicy Ośrodka również odświętni, eleganccy i bardzo podekscytowani.

Dyrektor Ośrodka rozpoczął uroczystą kolację czytając fragment Ewangelii Świętego Łukasza. Później wszyscy łamaliśmy się opłatkiem i w zasadzie, te życzenia trwałyby do teraz, gdyby nie fakt, że kolacja stygła. Najedzeni do syta, zaczęliśmy śpiewać kolędy. Prześpiewaliśmy cały śpiewnik kolędowy do akompaniamentu akordeonu. W zasadzie nikt nie chciał przerywać tej chwili, wypełnionej świętami i dobrem, wdzięcznością i radością. Na szczęście to co miłe jeszcze nie minęło, bo święta w domu dopiero przed nami. Pełni świątecznej atmosfery rozjechaliśmy się do domów nucąc pod nosem kolędy i pastorałki.

Bernadeta Jonkisz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OMBR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OMBR Pszczyna" podaj