pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 grudnia 2015
  • 27 grudnia 2015
  • wyświetleń: 4084

Promocje w Salonie Ślubnym!

Artykuł sponsorowany:

Salon sukien ślubnych White Diva z Piasku zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą nowych, markowych sukien ślubnych z kraju i zagranicy. Dzięki naszym wizytom na najbardziej prestiżowych targach w Paryżu, Essen i Mediolanie możemy wybrać dla naszych klientek najbardziej pożądane suknie ze światowych wybiegów. Staramy się słuchać naszych klientek i zamawiamy często takie modele, które są tworzone tylko i wyłącznie na potrzeby naszego salonu.

White Diva - Piasek, ul. Podleśna 18
White Diva - Piasek, ul. Podleśna 18


Jako że sezon poszukiwań ślubnych kreacji w pełni, przygotowaliśmy dla naszych klientek specjalny okres podczas którego szczególnie warto nas odwiedzić. Od 30 grudnia do 9 stycznia marka Afrodyta udostępnia naszemu salonowi 30 najbardziej pożądanych sukien z kolekcji 2016. A więc obok ponad 100 modeli dostępnych standardowo do mierzenia będzie można wybierać dodatkowo spośród sukien, których na co dzień nie posiadamy w salonie. W tym czasie salon obniżył też znacząco ceny sukien z kolekcji 2015, które będzie można nabyć w promocyjnych cenach już od 300 zł. Suknie są nowe a zespół naszych krawcowych zapewni gratisowe ich dopasowanie do figury klientki. Podczas tego tygodnia sprowadzimy też do naszego salonu z innych naszych sklepów firmowych suknie, które najbardziej podbijają serca klientek.

White Diva - Piasek, ul. Podleśna 18
White Diva - Piasek, ul. Podleśna 18


Nasze stylistki chętnie pomogą wybrać suknię jak i pozostałe części garderoby panny młodej - do większości sukien posiadamy bolerka czy koszulki zdobione tymi samymi aplikacjami co suknia, welony czy biżuterię. W salonie znajduje się też duży wybór butów ślubnych białych i kolorowych, które z powodzeniem nasze panny młode zakładają też po ślubie. W trosce o wasz czas zachęcamy osoby chcące nas odwiedzić w tym okresie aby umówić wizytę telefonicznie, pozwoli to uniknąć niepotrzebnego czekania na mierzenie.

White Diva - Piasek, ul. Podleśna 18


Salon White Diva już od 7 lat ubiera panny młode i cieszy się coraz większym zaufaniem wśród klientek zarówno ze Śląska jak i z innych regionów Polski oraz coraz częściej z zagranicy. Zadowolenie klientek stawiamy na pierwszym miejscu, niezależnie od tego jakiego nakładu pracy i kreatywności będzie wymagało, a świadczą o tym same nasze klientki, które po ślubie często odwiedzają nas z albumami ze ślubu bądź przesyłają podziękowania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zrealizować i Wasze marzenia o idealnej sukni ślubnej.

---

Salon sukien ślubnych White Diva
43-211 Piasek k. Pszczyny
ul. Podleśna 18 (zjazd bezpośrednio z drogi krajowej nr 1)
tel. 693-839-374
www.whitediva.pl