pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1539

Świąteczne spotkanie osób starszych

Osoby starsze i samotne tradycyjnie spotkały się na przedświątecznym spotkaniu organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach.

Świąteczne spotkanie osób starszych - 12.2015 · fot. UG Pawłowice


W świątecznej atmosferze, przy udekorowanej choince w Centrum Kultury, wójt gminy Franciszek Dziendziel, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela ks. Eugeniusz Paruzel i Honorata Karolak - zastępca dyrektora OPS złożyli wszystkim zebranym najlepsze życzenia. O oprawę artystyczną zadbał zespół "Talizman" z Pawłowic, prezentując zarówno utwory świąteczne jak i piosenki ludowe, zachęcają zebranych do wspólnego śpiewu. Na stole pojawił się barszczyk z uszkami, kapusta zasmażana i karp, a na deser - sernik i szarlotka.

Były również drobne upominki przygotowane przez OPS, gminę i najbardziej urokliwe - ozdoby własnoręcznie wykonane przez dzieci biorące udział w zajęciach w osiedlowym domu kultury i Kobiece Centrum Twórczości.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.