pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 grudnia 2015
  • wyświetleń: 5777

Pijany kierowca ciężarówej Scanii

Pszczyńscy policjanci zatrzymali kierowcę, którzy ruszył w drogę mając w organizmie zabronione promile. Wpadł w ręce mundurowych dzięki reakcji osoby, która o swoich podejrzeniach powiadomiła oficera dyżurnego.

W sobotę, tuż przed północą, do pszczyńskiej komendy zadzwonił pracownik ochrony jednego z zakładów produkcyjnych w Pszczynie powiadamiając, że z trasy na teren zakładu zamierza wjechać pijany kierowca ciężarowej Scanii.

Po zatrzymaniu przez policję okazało się, że wskazany 53-latek z Kiełkowic miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz, o jego losach będzie decydował sąd i prokurator.

To druga, tego typu, interwencja tych ochroniarzy. W tym roku, ujęli już 59-latka z Siedlec. Przekazany wtedy pszczyńskim policjantom kierowca Scanii planował udać się w podróż po tym, jak wcześniej wypił znaczną ilość alkoholu. Urządzenie pokazało wówczas ponad promil alkoholu.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.