pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 grudnia 2015
  • 24 grudnia 2015
  • wyświetleń: 4041

Nowa książka o Pszczynie bajką

Co jakiś czas na półkach w księgarniach pojawiają się nowe interesujące lektury o Pszczynie. Najczęściej są to wydawnictwa popularnonaukowe. Tym razem światło dzienne ujrzała publikacja dla dzieci - polsko-śląska bajka "Zaginione perły księżnej Daisy" autorstwa Moniki Kassner.

książka, bajka Zaginione perły księżnej Daisy
Bajka "Zaginione perły księżnej Daisy" · fot. mat. prasowe


Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Silesia Progress i została wydana pod patronatem Pszczyny. Autorką bajki jest Monika Kassner - historyczka i polonistka, redaktorka "Jaskółki Śląskiej". Książkę zilustrował Jarosław Kassner, znany jako autor okładki "Komisorza Hanusika" Marcina Melona.

- Każde dziecko lubi przygody. A jeśli można przenieść się w czasie, np. do Pszczyny 1897 roku, i razem z rówieśnikami rozwiązać zagadkę, niczego więcej nie trzeba. Przygoda, wartka akcja, interesująca historia naszego regionu, a po przeczytaniu możliwość zabawy z zagadkami to atuty tego wydawnictwa - zachęca do lektury wydawca.

książka, bajka Zaginione perły księżnej Daisy
Bajka "Zaginione perły księżnej Daisy" · fot. mat. prasowe


Bajkę "Zaginione perły księżnej Daisy" można kupić w Pszczynie w księgarni Czartak, w Oficynie Drukarskiej, a także w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców. Nabyć wysyłkowo można ją również na stronie wydawnictwa www.silesiaprogress.com/pl/p/M.-Kassner-Zaginione-perly-ksieznej-Daisy/930

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.