pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1496

Komunikacja autobusowa w święta

Chcesz skorzystać z komunikacji autobusowej okresie świąteczno-noworocznym? Zapoznaj się ze zmianami wprowadzonymi przez przewoźników.

Kobiór i Miedźna - MZK Tychy

24 grudnia (Wigilia) autobusy będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty do godziny 16.00. Po tej godzinie komunikacja zostanie ograniczona i około godziny 18.00 zostanie całkowicie wygaszona.

25 grudnia (Boże Narodzenie) do godziny 10.00 komunikacja nie będzie funkcjonować. Autobusy wyjadą z zajezdni około godziny 10.00 i będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta, z wyjątkiem autobusów linii: R, S, W, 21, 25, 33, 51, 69, 82, 251, 291, 696, które nie będą kursować przez cały dzień.

26 grudnia (Drugi Dzień Świąt) autobusy będą kursować przez cały dzień według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta bez żadnych ograniczeń.

31 grudnia (Sylwester) autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty do godziny 18.00. Po tej godzinie komunikacja zostanie ograniczana i około godziny 20:00 zostanie całkowicie wygaszona.

1 stycznia (Nowy Rok) autobusy będą kursowały przez cały dzień według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta bez żadnych ograniczeń.

2 i 3 stycznia autobusy będą kursowały przez cały dzień według rozkładów jazdy obowiązujących stosownie do dnia kalendarzowego w soboty następnie niedziele i święta bez żadnych ograniczeń.


Busy w Kobiórze

Bus linii Kobiór - Pszczyna, Pszczyna - Kobiór oraz Kobiór - Tychy, Tychy - Kobiór w Wigilię, Boże Narodzenie, Drugi Dzień Świąt, Sylwestra oraz Nowy Rok nie będzie kursował.


Komunikacja w Pawłowicach

W Wigilię i Sylwestra autobusy kursują do godziny 18.00, a w Boże Narodzenie i Nowy Rok autobusy kursują do godziny 14.00, w pozostałe dni świąteczne autobusy kursują jak w niedzielę.

BM / pless.pl, źródło: MZK Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.