pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2015
  • wyświetleń: 10862

Na dworcu otworzą kasę Intercity

Za nami:

Już 13 grudnia pociągi Pendolino dojadą do Pszczyny. Dla nowych relacji przewoźnik przygotował atrakcyjne ceny biletów w ramach oferty Super Promo. Co najważniejsze, w niedzielę na pszczyńskim dworcu zostanie otwarta kasa PKP Intercity.

Pendolino
PKP Intercity rozpoczyna walkę na rynku lokalnym?


- Dobre wyniki przewozowe motywują nas do kolejnych działań przyciągających klientów. Poszerzamy siatkę połączeń ekspresowych, zarazem oferując bezkonkurencyjne ceny dla każdego. Np. cennik tzw. końcówek, czyli nowych tras pociągów Pendolino, zaczyna się od 29 zł. Od cennika Super Promo odliczamy też ulgi ustawowe, dzięki czemu student podróżujący na trasie z Bielska-Białej do Katowic za bilet może zapłacić niecałe 15 zł - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity S.A.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w klasie 1. i 2. Oferta jest limitowana. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży - najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu. Po wyprzedaniu puli najtańszych biletów ceny naliczane są z rabatami 30%, 20% i 10%. Bilety na pociągi PKP Intercity od niedzieli, 13 grudnia, będzie można kupić w nowej kasie na pszczyńskim dworcu.

Czas przejazdu pociągu Pendolino na trasie Pszczyna - Katowice to 27 minut. Dla tych, którym się nie spieszy, pozostają pociągi Kolei Śląskich, które tę samą trasę pokonują kilak minut dłużej. Rekompensatą w tym przypadku jest cena. Bilet Kolei Śląskich na trasie Pszczyna - Katowice kosztuje niewiele ponad 11 złotych.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.