pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 3127

Kierowcy jednośladów ze złamaniami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Złamane nogi motorowerzysty i rowerzystki to skutki piątkowych dwóch wypadków zanotowanych do południa przez pszczyńską drogówkę.

Już przed 6.00 rano policjanci z pszczyńskiej drogówki zostali skierowani na zdarzenie, w którym ucierpiał 38-latek z Suszca. Jadący na skuterze mężczyzna zderzył się z wyjeżdżającym na główną drogę pojazdem. Kierowca samochodu marki Hyundai, 63-letni mieszkaniec Suszca, wyjeżdżał na ul. Pszczyńską z ul. Baranowickiej z Suszcu. Ze złamaniem nogi do szpitala trafił właściciel motoroweru. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Tego samego dnia, jeszcze przed południem, mundurowym przyszło interweniować kolejny raz w przypadku, gdzie obrażeń ciała doznał użytkownik jednośladu. Na skrzyżowaniu ulic Hallera i Zuchów w Pszczynie, 20 minut po 11.00, kierowca Forda Transita skręcając w prawo z ulicy podporządkowanej zderzył się z jadącą ul. Hallera w kierunku trasy DK- 1 rowerzystką. I w tym przypadku ranna kobieta została przewieziona do szpitala ze złamaną nogą. Zarówno 31-letni kierowca samochodu, jak i 65-letnia pszczynianka, byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj