pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2194

Mamy modę na wąsy i brodę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Puchałka Hair Design" podaj

Artykuł sponsorowany:

Panowie, mamy modę na wąsy i brodę! Zapraszamy do Puchałka Hair Design Academy w Pszczynie. Klasyczne fryzjerstwo i tradycyjne rzemiosło w jednym miejscu. 100% old school!

Puchałka Hair Design Academy


Kim jesteśmy? Na co dzień fryzjerami a poza tym, ludźmi dzielącymi się swoją wiedzą. Jako jedna z polskich akademii fryzjerskich szkolimy, uczymy doświadczonych fryzjerów oraz młodych adeptów fryzjerstwa.

Dla kogo jesteśmy? Dla każdego z Was. Jesteśmy zespołem ludzi otwartych na świat.

Co nas wyróżnia?
Oryginalność, nieszablonowość i 22-letnie doświadczenie. Praca przy wielu projektach dla produkcji TVP, Bitwa na głosy, Miss Polonia pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz prasy dla kobiet - Świat Kobiety, Olivia itp.

Dlaczego to robimy?
Bo bardzo to kochamy. To nasza pasja w codziennym życiu, rozmowa, serwis to jak rytuał, każdego dnia.

Barber to nikt inny jak dawniej fryzjer, golibroda.
Barber to powołanie, a nie samokopiująca się kalka.

Jako pierwsi w Pszczynie chcemy wskrzesić stare, zapomniane w Polsce rzemiosło, korzystając z doświadczenia światowej sławy barberów. Nasz projekt "Barbarian" zrodził się przede wszystkim z pasji oraz chęci inspirowania otaczającej nas rzeczywistości. Coraz więcej mężczyzn chce doświadczyć tego jak byli goleni ich dziadkowie i ojcowie. 

Korzystanie z golibrody to według wielu mężczyzn, którzy nas odwiedzają, powrót do twardej, męskiej tradycji, co w dzisiejszej kulturze ciężko odnaleźć.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn do skorzystania z tej wyjątkowej usługi. Nasze doświadczenie w strzyżeniu mężczyzn i pielęgnacji zarostu jest potwierdzone dyplomami i certyfikatami najlepszych europejskich szkół barber.

Zapraszamy wpadajcie do nas ze swoimi czuprynami. Jesteśmy dla was, służymy wam naszą wiedzą i pomocą.

Puchałka Hair Design Academy

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 16a

tel. 032 4470233