pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2015
  • wyświetleń: 3968

Uczennica ze stypendium premiera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

We wtorek, 24 listopada Klaudia Papierkiewicz, uczennica kl. IV AT w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 już po raz trzeci odebrała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta gala, podczas której nastąpiło wręczenie dyplomów i listów gratulacyjnych, miała miejsce w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej.

Klaudia Papierkiewicz
Klaudia Papierkiewicz, uczennica kl. IV AT w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 już po raz trzeci odebrała Stypendium Prezesa Rady Ministrów · fot. PZS nr 1


Uczennica za rok szkolny 2014/2015 otrzymała promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią w technikum - 5,0 i wzorowe zachowanie. W ubiegłych latach jej średnia wynosiła - 5,77 (klasa druga) i 5,53 (klasa pierwsza).

Jak słyszymy w szkole, Klaudia to niewątpliwie uczennica, która od początku nauki w PZS nr 1 bardzo chętnie angażuje się w życie klasy, jak i szkoły. Przez 3 lata pełniła funkcję przewodniczącej klasy, wzorowo wywiązując się z powierzonego jej zadania. Wielokrotnie służyła kolegom i koleżankom swą pomocą.

Będąc przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego (dwa lata), z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w jego pracach. Włączyła się czynnie w akcję charytatywną na rzecz budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku. Brała aktywny udział w Dniach Otwartych Szkoły, w Giełdach Edukacyjnych, pomagała w przygotowaniu Powiatowego Konkursu Fryzjerskiego i Dnia Czystej Wody. Wielokrotnie prowadziła akademie szkolne. Godnie reprezentowała szkołę w licznych konkursach, a w konkursach powiatowych osiągała sukcesy.

Serdecznie gratulujemy Klaudii Papierkiewicz i rodzicom wychowanki tego szczególnego wyróżnienia! Życzymy dalszej, owocnej pracy, świetnych wyników na maturze, jak również sukcesów w życiu osobistym.

new, źródło: PZS nr 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj