pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 listopada 2015
  • wyświetleń: 8187

Styl 70: Koncert i kiermasz świąteczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj

Artykuł sponsorowany:

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, kiedy mamy okazję zatrzymać się na chwilę i spędzić czas z najbliższymi. Jest to także czas przemyśleń i refleksji. Czas, kiedy dobre uczynki wywołują najwięcej radości a pomoc potrzebującym spotyka się z ogromną wdzięcznością.

W sobotę 19 grudnia o godz. 16:00 w Hotelu Styl 70 odbędzie się magiczny Koncert Świąteczny. Goście słuchając słynnych świątecznych przebojów w ciekawej aranżacji na żywo będą mogli skosztować pysznych jesienno-bożonarodzeniowych przysmaków.

Kiermasz Świąteczny w Hotelu Styl 70


Muzyka i degustacja specjałów to jedynie tło całego wydarzenia. Głównym punktem wieczoru będzie Kiermasz Świąteczny. Goście będą mogli zakupić wyjątkowe ozdoby świąteczne ręcznie wykonane przez podopiecznych i pracowników Domu Kulejących Aniołów w Piasku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na dzieci, młodzież i dorosłych dotkniętych upośledzeniem umysłowym.

Dom Kulejących Aniołów znajduje się w Piasku koło Pszczyny w pobliżu Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa i rozciąga się na obszarze o powierzchni dwóch hektarów. Budowany jest już od ośmiu lat, bez żadnych dotacji, jedynie dzięki wsparciu ludzi o dobrym sercu.

Dom Kulejących Aniołów
Dom Kulejących Aniołów w Piasku


Inicjatywę o jego powstaniu podjęli rodzice dzieci cierpiących na upośledzenie umysłowe, którzy chcieli stworzyć swoim pociechom odpowiednie warunki do specjalistycznej rehabilitacji i nauki oraz zapewnić bezpieczeństwo i miejsce gdzie podopieczni będą mogli po prostu być sobą.

Pomimo wielu przeciwności losu, dzięki swojej determinacji nie poddają się i chcą ukończyć swoje dzieło. Wiedzą jednak, że sami tego nie dokonają - potrzebna jest pomoc innych ludzi. Okazji do niej jest wiele - jedną z nich właśnie kiermasz organizowany w Hotelu Styl 70.

Kiermasz Świąteczny w Hotelu Styl 70
Kiermasz Świąteczny w Hotelu Styl 70


Zakupione podczas Kiermaszu Świątecznego dekoracje nadadzą cieplej atmosfery i nabiorą wyjątkowego charakteru podczas kolacji wigilijnej. Warto zachować je na kolejne lata, aby zawsze przypominały o wsparciu tego szczytnego celu.

19 grudnia w Hotelu Styl 70 poczujemy prawdziwy nastrój świąt Bożego Narodzenia, i co najważniejsze - pomożemy potrzebującym i sprawimy, by zbliżające się święta były jeszcze piękniejsze.

Bilety na koncert świąteczny z kiermaszem można zakupić w recepcji Hotelu Styl 70 lub zarezerwować telefonicznie pod numerem 32 449 30 00 lub mailowo pod adresem rezerwacje@hotelstyl70.pl
Cena biletu: 29 PLN

Szczegóły na temat koncertu i kiermaszu na www.hotelstyl70.pl i na fanapage hotelu.

Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014

Styl70

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Styl70" podaj