pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 listopada 2015
  • 15 grudnia 2015
  • wyświetleń: 43538

Pierwsze Pendolino odjechało - wideo

W niedzielę z dworca kolejowego w Pszczynie odjechał pierwszy pociąg Pendolino. Podróż z naszego miasta do Gdyni zajmuje niewiele ponad sześć godzin. Skorzystaliśmy z okazji i odbyliśmy przejażdżkę pociągiem Pendolino na odcinku Bielsko-Biała - Pszczyna. Zapraszamy na materiał wideo i do galerii zdjęć.13 grudnia Pszczyna dołączyła do miast obsługiwanych przez pociąg Pendolino. O godzinie 6:07 pierwszy "dziobak", bo tak potocznie jest nazywany pociąg produkowany przez koncern Alstom, odjechał z pszczyńskiego dworca kolejowego do Gdyni. Poranny kurs Pendolino z naszego miasta nie jest jedynym w ciągu dnia. Spółka PKP Intercity tak zaplanowała rozkład jazdy, że z Pszczyny codziennie odjeżdżają trzy składy klasy Express InterCity Premium na Pomorze obsługiwane przez pociągi Pendolino.

Pierwsze Pendolino w Pszczynie - 13.12.2015 · fot. pless.pl

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.