pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • 6 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1603

Zbiórka dla mieszkańców Bieszczad

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Spotkałeś się ostatnio z osobami, które potrzebują pomocy? Chcesz im coś podarować? Centrum Usługowe "Siedlisko" - Hotel Imperium jak co roku organizuje akcję zbierania rzeczy: odzieży, artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu RTV, mebli i łóżek.

- Wrażliwi na krzywdę i pełni chęci do pomocy organizujemy zbiórkę dla potrzebujących rodzin z Bieszczad z takich miejscowości jak Kołonice, Jabłonka, Bystre - informuje dyrekcja Hotelu Imperium. - Nie bądź obojętny i weź udział w akcji. Każdy, nawet najmniejszy gest będzie doceniony, a wdzięczność potrzebujących nie ma granic - zapewniają organizatorzy zbiórki.

Jeśli chcesz pomóc przywieź rzeczy do Hotelu Imperium, przy ul. Bielskiej 54 do czwartku, 10 grudnia. Możliwy jest również odbiór rzeczy z domu po uzgodnieniu miejsca i terminu. Transport do Bieszczad przewiduje się na dzień 12 grudnia.

Kontakt telefoniczny dla zainteresowanych: (32) 212-15-00, 504-407-010.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj