pless.pl

Wiadomości

  • 9 listopada 2015
  • wyświetleń: 4141

Kolejny stand-up w Sztamferze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj

Artykuł sponsorowany:

Są tacy, którzy mówili, że po sztamferowym występie Bękartów Stand-upu szczęki ich bolały przez tydzień. W takim razie zapraszamy Was na kolejne jaja z mikrofonu! W czwartek, 12 listopada o 19.00 wystąpi w Sztamferze Rafał Pacześ! Bydzie grubo!

Sztamfer


Rafał Pacześ jest nieustannie aktywny na terenie całego kraju. Świetnie odnajduje się również w roli konferansjera. Występował na jednej scenie z takimi osobistościami komedii jak: Katarzyna Piasecka, Abelard Giza, Kacper Ruciński czy Cezary Pazura.

Wyłoniony z ogólnopolskich eliminacji, zagrał w finałowej dziesiątce, na Antrakt Stand-Up festiwalu w warszawskich Hybrydach. W listopadzie 2014, odniósł kolejne zwycięstwo w kategorii Stand-Up na łódzkim festiwalu.

Jego programy to historie opowiadane niczym z autopsji, jednak pozwalające utożsamić się widzowi z bohaterem. Możemy spodziewać się historii bezpruderyjnych rodem z sypialni, ale również inteligentnych spostrzeżeń dotyczących otaczającego nas świata. Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.

Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w Sztamferze. Ilość biletów ograniczona. Więcej informacji na www.facebook.com/sztamfer

Sztamfer

43-200 Pszczyna
ul. Bankowa 1a

kom. 600-885-477

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sztamfer

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sztamfer" podaj