pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2015
  • wyświetleń: 4148

Na rynku znów będzie jarmark

Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenia okolice pszczyńskiego Rynku zamienią się w wielki jarmark świąteczny. Będzie można na nim nabyć ozdoby świąteczne i lokalne produkty.

Jarmark świąteczny w Pszczynie - 08.12.2014 · fot. UM Pszczyna


Jarmark bożonarodzeniowy na Rynku na stałe wpisał się w kalendarz przedświątecznych atrakcji Pszczyny. Przez kilkanaście dni grudnia starówka nabiera świątecznego charakteru, a lokalni kupcy oferują swoje specjały, a także rękodzieła i ozdoby świąteczne. Jarmark to nie tylko możliwość zakupu świątecznych wyrobów, ale także okazja do posłuchania koncertów kolędowych.

Urząd Miejski w Pszczynie wspólnie z Agencją Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej oraz Pszczyńskim Centrum Kultury zapraszają firmy zainteresowane wynajęciem stoisk podczas tegorocznego jarmarku. W dniach od 6 do 24 grudnia na ulicy Bankowej oraz na samym Rynku stanie kilkanaście stoisk.

Oferty należy składać do 20 listopada w Biurze Informacji Turystycznej (Brama Wybrańców 1, 43-200 Pszczyna, tel. 32 212-99-99, e-mail: bit@pszczyna.info.pl). O zakwalifikowaniu danej oferty do udziału w jarmarku decydować będzie oryginalny dobór towaru, związany z tradycjami Bożego Narodzenia, oraz aranżacja stoiska oddająca świąteczny nastrój.

new / pless.pl, źródło: ARiP ZP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.