pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2015
  • 4 listopada 2015
  • wyświetleń: 32343

Wypadek motocyklisty - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę na ulicy Pszczyńskiej w Miedźnej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Moment przed zdarzeniem został zarejestrowany przez kamerę w jednym z pojazdów. Widać na nim wyraźnie jak jeden z dwóch motocyklistów jedzie na jednym kole.

Loading...


Jak opisuje st.asp. Karolina Błaszczyk, rzecznik pszczyńskiej policji, 18-latek z Góry, jadąc w kierunku Pszczyny stracił panowanie nad motocyklem marki Honda, a następnie wjechał do rowu i dwukrotnie koziołkował. W wyniku zdarzenia młody mężczyzna ma złamane dwa kręgi odcinka piersiowego.

Jazda motocyklistów została nagrana chwilę wcześniej przez jednego z kierowców podróżujących w przeciwległym kierunku, w stronę Brzeszcz. Na nagraniu widać jak jeden z dwóch motocyklistów przemierza trasę DW 933 na jednym kole.

Drugi z motocyklistów - 22-latek z Góry - jeszcze na miejscu odebrał mandat karny. Dodatkowo, okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

Był to jedyny wypadek tego weekendu w naszym powiecie. Policja odnotowała ponadto cztery kolizje oraz zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj