pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2015
  • wyświetleń: 984

Lokalny Program Rewitalizacji

Gmina Pszczyna przystąpiła do opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2015-2023. Jest to jeden z ważniejszych dokumentów w kontekście nowego okresu programowania UE. Przyczyni się bowiem do określenia priorytetowych działań w zakresie rewitalizacji obszarów problemowych na terenie Pszczyny.

Urząd Miejski w Pszczynie zaprasza do zabrania głosu i aktywnego udziału w pracach. Przede wszystkim zwraca się z prośbą o wskazanie obszarów na terenie Gminy Pszczyna, na których koncentrują się problemy społeczne, gospodarcze i przestrzenne. Głos mieszkańców pozwoli wyznaczyć obszar wymagający interwencji oraz określić zakres działań zmierzających do kompleksowej rewitalizacji.

Jednocześnie zaprasz na stronę www.strategia.pszczyna.pl, na której będzie informować o postępach prac nad dokumentem.

Ankieta ma charakter anonimowy i służy wyłącznie do celów opracowania "Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Pszczyna na lata 2015-2023". Dostępna jest na stronie Urzędu Miejskiego.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.