pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 października 2015
  • wyświetleń: 1170

Kto odśnieży drogi zimą?

Administracja Zasobów Komunalnych w Goczałkowicach-Zdroju rozstrzygnęła przetarg na zimowe utrzymanie dróg oraz alejek w Parku Zdrojowym. Do przetargu przystąpiły dwie firmy, które złożyły oferty częściowe.

Utrzymanie dróg gminnych i powiatowych w okresie od listopada do 15 kwietnia zlecono firmie Zakład Ogólnobudowlany i Czyszczeniowy Marcin Chudek z Goczałkowic-Zdroju. Całodobowy punkt dyspozytorski znajduje się przy ul. Bór I/1, tel. 603-779-645.

Z kolei utrzymaniem alejek w Parku Zdrojowym w tym samym czasie będzie zajmie się firma F.U.H. M & S BRUK Michał Szczygieł, Szymon Zieleźnik s.c. z Goczałkowic-Zdroju. Całodobowy dyżur dyspozytorski znajduje się w Łące, przy ul. Dąbrowskiego 20, tel. 692-211-198.

Umowy z wykonawcami obejmują również pozimowe sprzątanie i oczyszczenie dróg, parkingów, chodników oraz alejek parkowych z materiałów użytych do zwalczania śliskości.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.